Naši partneři

Česko-Slovenská filmová databáze
V Česku i na Slovensku již od roku 2001 nejoblíbenější filmový portál nabízející informace o domácich i zahraničních filmech, jejich hodnocení, diskuze, galerie a videa nejen k filmům, ale i k hercům a tvůrcům. Součástí portálu je personalizované rozhraní, v rámci kterého si uživatelé vedou vlastní filmotéky, umísťují filmy do bazaru, atd.
www.csfd.cz
Logo partnera Česko-Slovenská filmová databáze

X-ko - sportovně relaxační centrum
Sportovně relaxační centrum v Praze Holešovicích nabízí kromě lekcí rekreačního aerobiku rovněž aerobik závodní nebo pro děti. Centrum dále nabízí profesionální masáže nebo služby vizážistky.
www.xkocentrum.cz
Logo partnera X-ko

CK Růžový Panter
Cestovní kancelář specializující se na lyžařské zájezdy rozšířené o výuku lyžování (jak dětí,tak i dospělých pod vedením zkušených lyžařských pedagogů) a testování lyží LUSTI v Rakousku,Francii,Itálii a Švýcarsku,jakož i letní zájezdy do Chorvatska,cyklistické zájezdy nebo poznávání Mexika.
www.ckpanter.cz
Logo partnera CK Růžový panter

Aerobic Club Sportýna
Sportovní klub specializující se na výchovu mládeže v oblasti sportovního aerobiku a fitness. Nabízí i kurzy komerčního aerobiku pro veřejnost (děti i dospělé) nebo soutěžní aerobic Master Class.
www.sportyna.cz
Logo partnera Sportýna

Ekonom ČaS
Daně za 5 minut 12. Společnost se zaměřuje na daňové poradenství,jednoduché i podvojné účetnictví včetně mezd a personalistiky,ekonomické zhodnocení podnikatelského záměru,podklady pro bankovní úvěry,ekonomický servis nebo zastupování klientů na úřadech.
www.ekonom-cas.cz
Logo partnera Ekonom ČaS

České modelky
Internetový portál pro modelky,ženy a dívky z celé České republiky. Agentura je zaměřena na tváře pro televizní reklamy,hostesky,promotérky,focení pro reklamní účely,dále uplatnění modelek při pořádání módních přehlídek,nejrůznějších castingů,focení do časopisů,katalogů a práce v zahraničí.
www.ceskemodelky.cz
Logo partnera České modelky

Inlajny.cz
Internetový obchod s in-line bruslemi a příslušenstvím,v jehož sortimentu najdete kolečkové brusle,kolečka,ložiska,přilby,chrániče a další. Cílem e-shopu je nabídnout zákazníkovi zboží za nejvýhodnějších podmínek a v co nejkratších dodacích lhůtách. Nabízený sortiment je průběžně rozšiřován o další zboží a značky.
www.inlajny.cz
Logo partnera Inlajny.cz

O-Video
Britská společnost O-Video Ltd.,která působí na evropském trhu již od roku 1998,dnes zaujímá jednu z předních pozic dodavatele televizní filmové a produkční techniky. Česká pobočka se zabývá prodejem profesionální video a audio techniky značek Datavideo, Sony, Fujinon, Canon, Playbox, Petrol, Genelec, SQN a Dune HD. Ze spotřební elektroniky nabízí zrcadlovky Nikon a Sony, LED LCD televizory Sharp a veškeré spotřební výrobky od společnosti Sony.
www.o-video.cz
Logo partnera O-Video